IOP

Koncept KVALITA ŽIVOTA přehledně informuje o projektech v České republice financovaných z evropských fondů, konkrétně z Integrovaného operačního programu. Hlavním cílem programu je zlepšit kvalitu života široké veřejnosti.

Zajímá Vás, jak se za poslední dobu zlepšilo vybavení českých nemocnic a co vše už nabízí? Víte, které administrativní žádosti už můžete vyřídit elektronicky a kam se obrátit v případě krizové situace? Hledáte informace o sociálním podnikání, případně o obnově azylového domu? Chcete jet na výlet a přemýšlíte o zajímavém místě? Pak jste tu správně.

IOP je jedním z 26 programů, které v České republice spravují peníze z evropských fondů. Svým nastavením podporuje širokou škálu projektů od modernizace nemocnic po opravu kulturních památek. Řídícím orgánem programu je ministerstvo pro místní rozvoj. Více o Integrovaném operačním programu se dozvíte zde.

Pomocí 5 ikon umístěných v záhlaví si můžete vybrat oblast, která Vás zajímá, a podívat se, co vše se už podařilo zrealizovat.